do kasy suma: 0,00 zł

O nas

Z miłości do piękna, ze śmiechu i z łez, z dzielących kilometrów.. z przyjaźni. Moonco to spełnienie marzeń i chęć cieszenia oka pięknem przy codziennej praktyce jogi i nie tylko. Chęć zmiany i bycia tu i teraz.
 
Pozwólcie że zabiorę Was w podróż w czasie. Jest rok 1993 dwie małe dziewczynki spotykają się po raz pierwszy w życiu, nie wiedzą jeszcze że ich znajomość przerodzi się w przyjaźń na całe życie. Pierwsza ma bujne kręcone włosy i jest najlepszą uczennicą w klasie, druga zaś kocha przygody i posiada barwną wyobraźnię, która popycha ją do odkrywania, podróżowania i spełniania marzeń. 
 
Kiedy miały siedem lat, nie było dostępu do internetu, telefonów komórkowych i nie bylo także żadnych ograniczeń, aby spędzać całe dnie bawiąc się na zewnątrz z rówieśnikami. Jednak posiadały coś bardzo wyjątkowego - pasje do zdobywania wiedzy, unikalną osobowość i niezwykle kochającą rodzinę. Dominikę i Justynę rozdzieliły tysiące kilometrów. 28 lat później spotkały się w Katarze, usiadły na śpiewających wydmach i popatrzyły na pełnię księżyca. To właśnie tam, na stygnącym od gorącego słońca piasku powstało Moonco. 
 
Z siły przyjaźni, która jest piękna i wyjątkowa powstała firma Moonco, która mamy nadzieję bedzie Wam równie bliska, a nasze produkty przyniosą radość i odrobinę szaleństwa.
 
 Ściskamy gorąco!
Justyna & Dominika
 
 
 
 
NASZA MISJA
 
Bycie tu i teraz, świadomość swoich aktualnych potrzeb, emocji czy odczuć płynących z ciała. Pragniemy rozbudzić świadomość iż drobne decyzje dnia codziennego mają realny wpływ na jakość naszego środowiska. Zależy nam aby stały się one także wyrazem prospołecznego zaangażowania i dawały poczucie satysfakcji z udziału w procesie poprawy środowiska naturalnego. Wierzymy, że bycie bliżej natury i wybór produktów przyjaznych środowisku to mały lecz bardzo ważny krok, który na pewno zaowocuje.
 
Pragniemy, aby nasze produkty sprawiały Wam dużo radości, którą podajemy dalej. Współpracujemy z Fundacją One Day i mamy nadzieję, że ta wewnętrzna misja i chęć dzielenia się z innymi będzie ważna także dla Was. Kupując produkty Moonco 1% ze sprzedaży każdego z nich przekazujesz na Fundacje One Day. Dziękujemy!
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl